B&D Masif Masa Üstü İçki Dispender Karatahta Etiket ve Kalem Hediyeli


Masif çam ağacından üretilmiştir.

Paşabahçe marka şişe kullanılmıştır. Kırıldığında veya yedek olarak bulundurulmak istenirse cam eşya mağazalarından ve bir çok zincir marketten temin edilebilir.

Musluklar prinçtir, paslanma küflenme yapmaz. Prinç eşya parlatıcıları ile parlatılabilir.

Renklendirme işlemleri su bazlı ahşap koruyucular ve vernikler ile yapılmıştır. Solvent içermez.

İki adet karatahta etiket ve karatahta kalemi hediyemizdir. Kara tahta etiketler kendinden yapışkanlıdır.  Islak mendil ile silinip tekrar tekrar yazılabilir.

Kullanılışı :

Şişe kapağı ahşap kütük üzerine sabitlenmiştir. Şişeyi doldurduktan sonra ahşap kütüğü tablasından alarak ters çeviriniz ve şişeye kapak gibi çevirerek monte ediniz. Ahşap kütüğü ve şişeyi birlikte tutarak ters çevirip tabalasına oturtunuz. 

Ürün Ölçüleri (Şişe Dahil) En x Boy x Yükseklik : 24cm x 38 cm z 54cm

Şişe hacmi : her biri 3 Litre

B&D Masif Masa Üstü İçki Dispender Karatahta Etiket ve Kalem Hediyeli

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.