Pleksi Konuşma Kürsüsü (68x38x110 cm)

    • Ürün Kodu KRS 111
    • Ağırlık 9,000GR
    • S.Puan 10000
    • Marka Pleksi Fiyatlık
    • Stok Var

Pleksi Konuşma Kürsüsü (67x38x110 cm)

Ebatları : en 67 - derinlik 38 yükseklik 105 cm olarak üretilen Pleksi konuşma kürsüsünün yapısında 10 mm pleksiglas kullanılmaktadır.

Türkiye nin heryerine demonte olarak gönderilir. Montajı son derece pratik olup ihtiyaç duyacağınız montaj ekipmanları paket içerisinde yer almaktadır.

İsteğe bağlı olarak pleksi konuşma kürsüsünün ön yüzüne dijital baskı ile logonuz uygulanabilir. Aynı zamanda lazer kazıma tekniği (engraving) ile kalıcı şekilde logonuz işlenebilir. Bu yöntemde renk uygulanmaz.  (Logo uygulaması ayrıca ücretlendirilir) 

Pleksi konuşma kürsüleri ahşap kürsülere nazaran son derece estetik görünüme sahiptir. Yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır. Pleksi konuşma kürsülerimizi her türlü toplantı, düğün, nişan, açılış, kutlama vs organizasyonda kullanabilirsiniz. 

Sitemizde standart ebatlar haricinde özel ebatlı siparişleriniz tesisimizde 48 saat içerisinde üretilerek gönderimi sağlanır.

Türkiyenin en büyük üreticisiyiz. Üretici fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

Pleksi Konuşma Kürsüsü (68x38x110 cm)

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.