B&D Masif Ahşap ve Epoksi Sehpa


Masif ahşap üzerine rustik etki yaratmak için özel bir teknikle eskitme uygulandıktan sonra su bazlı boyalar ile renklendirme yapılmıştır. Ayaklar metalden imal edilmiş ve mat siyah renk boyanmıştır.
 
Kesit görselinde (3.Görsel) göreceğiniz gibi ahşap aralaları 18mm kalınlığında, sehpa üstü ise 5mm kalınlığında şeffaf epoksi ile doldurulmuştur. Bu işlem için yaklaşık 8 kg epoksi kullanılmıştır.
 
Epoksi dolgu ahşabı ölümsüz kılmakla bereber çok etkileyici bir derinlik hissi yaratarak sıradışı bir görünüm oluşturmaktadır.
 
Armor Chemical marka ultra şeffaf epoksi reçine kullanılmış olup kesinlikle sararma yapmaz.
 
Epoksi kırılmaya ve çizilmeye mukavim çok sert bir maddedir. Ancak kullanım sırasında oluşabilecek çizik veya sürtünme kaynaklı matlaşmalar çok kolay giderilebilir. Pamuk üzerine sıkacağınız oto pasta cilası ile bir iki dakika ovalamanız halinde sehpanızdaki cizik veya matlaşmalar tamamen yok olarak ilk günkü parlaklığına ve ışıltısına kavuşacaktır.
 
Ürün ölçüleri (EnxBoyxYükseklik) 118m x 56cm x 47cm
 

B&D Masif Ahşap ve Epoksi Sehpa

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.