PZS 404 Pleksi standart zigon seti

    • Ürün Kodu PZS 404
    • Ağırlık 13,500GR
    • S.Puan 10000
    • Marka Pleksi Fiyatlık
    • Stok Var

Pleksi zigon seti ev mobilyası veya ofis mobilyası olarak modern bir tarz arayanlar için son derece şık bir alternatiftir

Pleksi zigon seti üç adet 10 mm pleksi sehpa olarak satışa sunulmaktadır

 

Büyük zigon - h 50 - en 55 - derinlik 40 cm

Otra zigon - h 47 - en 50 - derinlik 40 cm

Küçük zigon - h 45 - en 45 - derinlik 40 cm olarak üretilmektedir.

 

 

Firmamızda kullanılmakta olan tüm pleksiglas ürünler ISO 2001 belgeli olup içerikleri uluslararası sağlık ve gıda yönetmeliklerine uygundur.

Sitemizde göreceğiniz standart ebatlar haricinde özel ebatlı siparişleriniz tesisimizde 48 saat içerisinde üretilerek tarafınıza yollanır.

Türkiyenin en büyük üreticisiyiz. Üretici fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

PZS 404 Pleksi standart zigon seti

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.