Enjeksiyon çerçeve kıskaç tutucu

    • Özel Fiyatlar
    • 10 Adet 82.92 TL+KDV
    • 50 Adet 82.08 TL+KDV
    • 100 Adet 78.69 TL+KDV
    • 250 Adet 76.15 TL+KDV

Enjeksiyon çerçeve kıskaç tutucu olarak işlev görmektedir. 

Taşıyıcı 4 ila 18 mm cam ve ahşap raflarda kullanılabilir ve vidasız montaj sağlar.
Raf kalınlığına göre kıskaca takılan fiyatlık ünitesinin açısını değiştirip dik sergileme sağlıyacağınız açı ayarı bulunmaktadır.
Sadece beyaz renkte üretilmektedir.

Firmamızda kullanılmakta olan tüm pleksiglas ürünler ISO 2001 belgeli olup içerikleri uluslararası sağlık ve gıda yönetmeliklerine uygundur.

Sitemizde göreceğiniz standart ebatlar haricinde özel ebatlı siparişleriniz tesisimizde 48 saat içerisinde üretilerek tarafınıza yollanır.

Türkiyenin en büyük üreticisiyiz. Üretici fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

Enjeksiyon çerçeve kıskaç tutucu

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.