Işıklı Ahşap Yazı Tahtası

    • Ürün Kodu KRT 611
    • Ağırlık 0GR
    • Stok Var

Sizin için tasarladık, sizin için ürettik.

50x70 cm yazma alanına sahip olan yazı tahtamız ceviz rengi olup fırınlanmış masif çam ağacından üretilmiş son derece farklı , şık bir üründür. Karatahta yazı tahtamızın Led lambaları 3 adet kalem pil ile çalışır.Yazı tahtamızı fiyat panosu, karşılama ürünü, reklam, kampanya ve duyuru panosu olarak kullanabileceğiniz gibi dekoratif bir obje olarak da kullanabilirsiniz.

Ürün görsellerindeki renkler dijital ortam ve gerçek ortam arasında ufak farklılıklar içerebilir.Ağaç yapısından kaynaklı leke, budak ve dokular farklılık gösterebilir.

Tebeşir ile yazabilir, nemli bir bez yardımıyla kolayca silebilirsiniz.

Işıklı Ahşap Yazı Tahtası

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.