MAE 503 Mandallı karatahta etiketlik ( 10x15 cm) 12 adet

    • Ürün Kodu MAE 503
    • Ağırlık 35GR
    • S.Puan 10000
    • Marka Pleksi Fiyatlık
    • Stok Var

MAE 503 Mandallı karatahta etiketlik ( 10x15 cm) 12 adet

Görsel alanı 10 x 15 cm ebatlarında mandallı rezerve, numara, isim gibi detaylar yazılabilen, düğün organizasyon ve benzeri sosyal paylaşım mekanlarınızı hoş hale getirecek süslemelerdir.

Kutunuzun içerisinden 1 adet sıvı tebeşir, 12 adet etiket çıkacaktır.

Soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde göreceğiniz standart ebatlar haricinde özel ebatlı siparişleriniz tesisimizde 48 saat içerisinde üretilerek tarafınıza yollanır.

Türkiyenin en büyük üreticisiyiz. Üretici fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

MAE 503 Mandallı karatahta etiketlik ( 10x15 cm) 12 adet

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.