Mavi buzlu cam folyosu - 100x123 cm

    • Ürün Kodu BCF M400
    • Ağırlık 35GR
    • S.Puan 10000
    • Marka Pleksi Fiyatlık
    • Stok Var

Camlarınıza buzlu cam görünümü verebileceğiniz folyolardır. Genellikle giriş-çıkış kapılarında, ofis bölmelerinde, duşakabin camlarında kullanılmaktadır.

Arzu edilirse özel kesimler ile dekoratif kaplamalar da yapılabilir. Bu folyoların bir diğer özelliği ise camınızın kırılması durumunda camın tamamen dağılmasını önlemektir.

Beyaz, yeşil ve mavi tonlarımız mevcuttur. 

UYGULAMA:

Uygulama yaparken tek tarafı keçe kaplı raklelerimizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

1) Uygulama yapmadan önce cam yüzeyi temizleyiniz.

2) Temizlenen cam yüzeyine biraz uzaktan su ile spreyleme yapınız. Yüzeyin ince bir su tabakası ile kaplanmasını sağlayınız.

3) Cam yüzeyine uygun ebatta kesilmiş olan folyonun arka yüzeyindeki kağıdı çıkartarak bu yüzeyi de su ile spreyleyiniz.

4) Folyoyu su ile ıslatılmış yüzeyde rahatlıkla kaydırıp doğru konuma getirebilirsiniz. Konumlandırdıktan sonra,

5) Ragle ile cam ve folyo arasında kalan suyu iyice çıkartınız. Su tamamen iki yüzey arasından çıktığında folyonuz cama yapışmış olacaktır.

Olası hava kabarcıklarınız kalması durumunda bir iğne ile havanın kaldığı noktayı deliniz ve ragle ile suyun tahliyesini sağlayınız.

Ürününüz sipariş ettiğiniz gün kargoya verilmektedir.

Türkiyenin en büyük üreticisiyiz. Üretici fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

Mavi buzlu cam folyosu - 100x123 cm

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.