TSK 1002 Üstten Dolma Tadımlı Şeker Kutusu

    • Ürün Kodu TSK 1002
    • Ağırlık 500GR
    • S.Puan 10000
    • Marka Pleksi Fiyatlık
    • Stok Var

TSK 1002 Üstten Dolma Tadımlı Şeker Kutusu  25 cm en / 17 cm yükseklik / 17 cm derinlik olarak üretilmektedir. 4 mm şeffaf pleksiglastan üretilen kutularımız sizlerden gelecek ölçülere göre sipariş doğrultusunda üretilmektedir. 

Firmamızda kullanılmakta olan tüm pleksiglas ürünler ISO 2001 belgeli olup içerikleri uluslararası sağlık ve gıda yönetmeliklerine uygundur.

Sitemizde göreceğiniz standart ebatlar haricinde özel ebatlı siparişleriniz tesisimizde 72 saat içerisinde üretilerek tarafınıza yollanır.

TSK 1002 Üstten Dolma Tadımlı Şeker Kutusu

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.