B&D Antika Görünümlü Masif Ahşap Eskitme Tel Dolap Terek Ceviz


Masif çam ağacından üretilmiştir.
Özel bir teknikle eskitme işlemi uygulanarak attika görünümü verilmiştir. Ahşabın eskitme dokusu 3. görselde göreceğiniz gibi çok belirgindir.
Antik desenli metal menteşe ve kulplar kullanılmıştır.
Renklendirme ve cilalama işlemleri Cadence marka su bazlı ürünlerle yapılmıştır. Kesinlikle solvent içermez.

Tel dolaplar buzdolabının icadından önde çoğunlukla mutfak balkonlarında kullanılırdı. Hava sirkülasyonu için kapaklarında tel kullanıldığından tel dolap olarak adlandırılan bu dolaplar şimdilerde mutfaklarında nostaljik bir köşe oluşturmak isteyenlerce tercih edilmektedir.

Ürün ölçüleri (en x boy x yükseklik) = 16cm x 84cm x 93cm

Dolap içerisindeki tabak, bardak, kavanoz, vb. ürünler görsel amaçlıdır, ürüne dahil değildir.

 

B&D Antika Görünümlü Masif Ahşap Eskitme Tel Dolap Terek Ceviz

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.