KTK SR sıvı tebeşir kalemi (Sarı)

    • Ürün Kodu KTK SR
    • Ağırlık 25GR
    • S.Puan 10000
    • Marka Pleksi Fiyatlık
    • Stok Var

Sıvı tebeşir kalemi, mürekkebi dolu olarak size ulaşır.

Kalemi kullanmadan önce iyice çalkalayarak içindeki mürekkebin homojenize olmasını sağlayınız.

Sıvı tebeşir kalemlerinizi boyanmış kara tahta ürünlerde kullanmayınız. Mürekkep boyanın altına nüfus edebileceği için kalıcı olabilir. Bu kalemler PVC ve folyo bazlı ürünler için uygulanabilirler.

Kalem ucunu emici olmayan düz bir yüzeye dik açı oluşturacak şekilde koyunuz. Kalem bu konumdayken bas-bırak yöntemi ile mürekkebin kalem ucuna ulaşmasını sağlayınız.

Kalemden  daha çok verim alabilmek için yazı tahtasına dik tutarak yazınız.

Yazma sırasında kalemi yüzeye çok bastırmayınız. Gereğinden fazla baskı kalem uçlarının ömrünü kısaltacaktır.

Sıvı tebeşir kalemi, mürekkebi bittiğinde yeniden doldurulacak şekilde dizayn edilmiştir. Mürekkep tüpü iyice çalkalandıktan sonra kalemin arka kapağı açılıp kolayca doldurulabilir. Dolum sırasında kalemin mürekkep haznesinin en fazla %85'ini doldurunuz.

Sitemizde göreceğiniz standart ebatlar haricinde özel ebatlı siparişleriniz tesisimizde 48 saat içerisinde üretilerek tarafınıza yollanır.

Türkiyenin en büyük üreticisiyiz. Üretici fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

KTK SR sıvı tebeşir kalemi (Sarı)

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.