KTKU Sıvı tebeşir kalem yedek uç


Sıvı Tebeşir Kalemi Yedek Uçları son teknoloji ile üretilmiştir.  Filtreleme özelliği ve gözenekli yapısı ile mürekkebin dengeli akışını sağlar.  5 mm çaplı akrilik bullet uçlar kaliteli yazmanın en önemli unsurudur. Esnek yapısıyla uzun kullanım ömrüne sahip uçlar gerektiğinde kolaylıkla değiştirilebilir.

Sıvı tebeşir kalemlerinizi boyanmış kara tahta ürünlerde kullanmayınız. Mürekkep boyanın altına nüfus edebileceği için kalıcı olabilir. Bu kalemler PVC ve folyo bazlı ürünler için uygulanabilirler.

Sitemizde göreceğiniz standart ebatlar haricinde özel ebatlı siparişleriniz tesisimizde 48 saat içerisinde üretilerek tarafınıza yollanır.

Türkiyenin en büyük üreticisiyiz. Üretici fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

KTKU Sıvı tebeşir kalem yedek uç

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Bu ürünü, Kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

ade İşleminiz için sayfa'nın altında bulunan Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.